Hakkımızda


Yücel Bahçe Mobilyaları Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1985 yılında faaliyetlerine ilk olarak başlamış olup, 2002 yılından itibaren yeni üretim alanı olarak planlanan plastik bahçe mobilyası üretimine başlanılmış, 2008 yılı itibari ile de stadyum koltukları üretimine başlanılmıştır. İlk büyük proje olarak Kayseri Kadir Has Stadyumu koltukları firmamızca üretilmiştir.

2009 yılında piyasada kabul görmüş DELTA markasının isim hakkı  satın alınmış ve günümüze kadar, stadyum ve tribün koltuklarında; genel seyirci, VIP, protokol, yedek klubesi vs bir çok model ve farklı uygulama şekilleri açık ve kapalı spor alanlarının kullanımına sunulmuştur.

Yücel A.Ş. pek çok yurtiçi ve yurtdışı stadyumu projesine imza atmış olup bunlar arasında Türkiye' de; Sivas Stadyumu, Sakarya Stadyumu, Konya Stadyumu, Bursa Timsah Arena, Galatasaray TT Arena gibi  referansı sayabilirken yurtdışında ise Batum Stadyumu/Gürcistan,Japoma Stadyumu/Kamerun, Al Nasr Stadyumu/Dubai, Loro Borici Stadyumu/Arnavutluk gibi  büyük stadyum projesi Yücel A.Ş' nin referansları arasında bulunmaktadır. Bugün itibari ile yapılan yatırımlar neticesinde Yücel A.Ş. 50.000 m² alan üzerine kurulmuş entegre tesislerinde yüksek üretim kapasitesi ile, bahçe mobilyası ve stadyum koltuğu sektöründeki market payı gün geçtikçe artmakta; geniş ürün yelpazesi, stok çeşitliliği ve hızlı üretim kapasitesi sayesinde şu anda 62 farklı ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Yeni ürün kataloğumuzu incelediniz mi?

Delta Stadyum Koltukları hakkında daha fazla bilgi almak ve projelerimizi incelemek için kataloğumuzu indirin!

  • Referans Ağı

    Dünyada tamanlanan çok sayıda proje

  • Çözüm Odaklılık

    Projeden kuruluma aklıcı ve pratik çözümler.

  • Ar-ge

    Yenilikçi ve inovatif fikirlerlerle ürün geliştirme